|

Novice o spletišču

Datum je bil dodan: 07/19/2017 Tekmovanje za pokal ribiške trgovine Šarman - rezultati

Minulo nedeljo 30.7.2017 smo pri trgovini Šarman že sedmo leto zapored organizirali tekmovanje v lovu rib s plovcem za pokal Tubertini-Sarman, ki je potekalo na škalskem jezeru v Velenju.
Tekmovanje je potekalo v konkurenci posameznikov ter ekipno.

Med 16-timi prijavljenimi ekipami se je že drugo leto zapored najbolje odrezala ekipa TCM v postavi Špegel Stane, Djordje Vejnovič ter Sešel Pavel (7 kazenskih točk)

2. mesto je osvojila ekipa trgovine Šarman v postavi Darko Šarman, Lozič Andrej ter Rjavec Tomaž (8 kazenskih)

3. mesto pa je zasedla ekipa Brestanica Tubertini v postavi Boštjan Rojc, Sara Hauptman ter Petakovič Dejan (11 kazenskih).

3. mesto Pavel Sešel

Težo trase (13384g) je postavil Dejan Peko Petakovič ter tako že drugič domov odnesel prehodni pokal.

Vsem udeležencem se zahvaljujemo za udeležbo in vas že ob tej priložnosti vabimo na tekmo naslednje leto.

Datum je bil dodan: 10/27/2016 Trgovina v zimskem delu sezone ob sobotah zaprta.

Cenjene stranke obveščamo, da bo trgovina v Velenju v zimskem delu sezone ob sobotah zaprta.

Hvala za razumevanje!

Datum je bil dodan: 12/18/2015 Spet smo z Vami

Obveščamo Vas, da so vrata trgovine Šarman ponovno odprta ter Vas vljudno vabimo, da nas obiščete vsak dan med 9 ter 17 uro ali v soboto med 9 ter 13 uro.

Datum je bil dodan: 10/29/2015 Ščukijada 2015 - rezultati

Končana je tudi letošnja ščukijada, ki je tokrat potekala na ribniku Rače.

Rezultati so sledeči:

1. mesto je z ščuko dolgo 99.5cm osvojil Jan Ržen
2. mesto je z ščuko dolgo 93.5cm osvojil Kristjan Drev
3. mesto je z ščuko dolgo 86cm osvojil Tomaž Ovčar
4. mesto je z ščuko dolgo 80cm osvojil Rok Videc
5. mesto je z smučem dolgim 63.5cm osvojil Davorin Turk

Vsem iskrene čestitke ter se vidimo naslednje leto.

Datum je bil dodan: 10/21/2015 Prehod na zimiski delovni čas (10.00 - 17.00)

Cenjene stranko obveščamo, da je trgovina v Velenju z dnem 21.10.2015 odprta od pon-pet od 10.00 - 17.00 ure. V soboto pa od 9.00 do 13.00.

Hvala za razumevanje.

Datum je bil dodan: 10/12/2015 Ščukijada 25.10.2015

Datum je bil dodan: 07/02/2015 Mesec popustov na izdelke Colmic

Ob 5. obletnici sodelovanja z podjetjem Colmic smo za vas v mesecu juliju pripravili akcijske cene izdelkov Colmic. Akcija bo trajala do konca meseca.  Ob povečani prodaji so lahko zaloge na spletni strani netočne in vas bomo o tem obvestili.

PLOVCI COLMIC -15%    - zaradi povečane zaloge plovcev z rumenimi antenami, vam na le te nudimo -20% popust

TRNKI COLMIC -20%    - ponudba velja tudi za jige herakles

NAJLONI COLMIC -20%   - ponudba velja tudi za najlone herakles ter angleški seaguar

PALICE COLMIC -20%   - ponudba velja tudi za palice herakles

KOLESCA COLMIC -20%   - ponudba velja tudi za kolesca herakles

UMETNE VABE HERAKLES  -20%

TEKSTIL COLMIC  -20%

Za vse nakupe se vam zahvaljujemo.

Datum je bil dodan: 04/24/2015 Selitev na drugo lokacijo

Cenjene stranke obveščamo, da se ribiška trgovina Šarman seli na novo večjo lokacijo v Velenju, katero pot natančneje prikazuje spodnji zemljevid. Kontakti ostanejo enaki torej 03 62 00 718 ali na GSM 031 297 724. Predviden začetek obratovanja na novi lokaciji (Koroška cesta 48/a) je v torek 28.4.2015. Se vidimo.

Datum je bil dodan: 02/16/2015 Spet smo z Vami

Datum je bil dodan: 08/18/2014 Prvenstvo Colmic 2014 - rezultati

Minulo nedeljo 24.8.2014 smo pri trgovini Šarman že četrto leto zapored organizirali tekmovanje v lovu rib s plovcem za pokal Colmic Slovenije, ki je potekalo na škalskem jezeru v Velenju.

Že po predprijavah je bilo znano, da bo letos udeležba rekordna, saj se je na start prijavilo kar 21 ekip ter 1 posameznik iz celotne Slovenije.

64 tekmovalcev je pomenilo, da bodo sektorji okrog celotnega jezera. Kljub kislemu celotedenskemu vremenu, je bilo nedeljsko jutro stabilno, zato smo se po končanem žrebu prešerno ter optimistično odpravili na startna mesta.

Po pričakovanju je bilo največ ribe v sektorju C, kjer je prekaljeni maček škalskega jezera ter član domače ekipe Colmic I - Stane Špegel ugnal celotno konkurenco, ter z 10.45kg rib osvojil 1. mesto med posamezniki.

2. mesto med posamezniki je presentljivo zasedel Gotovnik Ljubo, ki je v najtežjem B sektorju uspel naloviti 3.69kg rib.

3. mesto pa je v sektorju A z 2.46kg rib zasedel še en domačin iz Velenja, sicer član rd Šempeter - Franjo Zvonar.

Vsi trije so prejeli bogate praktične nagrade ter pokale, Stane pa je prejel še prehodni pokal. Praktične nagrade pa je prejelo še 5 najboljših v posameznih sektorjih.

Na vrsti je bila ekpina podelitev, ki je spominjala na pravo pravljico, saj so ekipe sestavljene iz domačinov RD Velenje zasedle vsa tri prva mesta.

3. mesto je slavila ekipa TIM 162 v veteranski postavi članov RD Velenje in sicer Bizjak Rudi (1.30kg / 5. mesto / A), Krajnc Vojko (2.68kg / 4. mesto / B) ter Širnik Boris (4.7kg / 10. mesto / C)

2. mesto je zasedla obetavna ekipa Colmic II z novim zelo izkušenim tekmovalcem, sicer članom RD Celje Vincek Zvone (2.05kg / 3. mesto / A) ter dvema prodornima mladeničima Gašper Pšeničnik (0.87kg / 11. mesto / B) ter Tadej Melak (6.560kg / 4. mesto / C)

1. mesto pa so le z 1.5 točke prednosti osvojli rojaki iz ekipe Colmic I v postavi postavi Djordje Vejnovič (0.75kg / 7. mesto / A), Sešel Pavel (1.42kg / 9. mesto / B) ter neverjetni Stanislav Špegel (10.45kg / 1. mesto / C)

Vsem udeležencem se zahvaljujemo za udeležbo in vas že ob tej priložnosti vabimo na tekmo naslednje leto, ki bo že lubilejna 5. po vrsti.

Več o dogodku pa najdete tudi na naši facebook strani.